Кошик
4 відгуків
+380 (67) 231-24-04
ТОВ "Ceramic group"

Модель Modena 11

Керамічна черепиця ABC Modena 11 є новинкою нинішнього сезону з вузьким і чітким хвильовим профілем оптимального розміру. Естетична привабливість і неперевершені експлуатаційні властивості цього клінкеру відразу ж здобули цього покрівельного матеріалу величезну популярність серед покупців всього світу.

Зовнішня привабливість

Изящный профиль керамической черепицы ABC Modena 11 сочетает в себе современность и классику одновременно. Он создан с заботой о гармонии в окружающем пространстве и о респектабельности вашего дома. Для этого у него есть все – красивая крутая волна с высоким четким гребнем, оптимальным размер, внешняя изысканность, великолепные природные оттенки, гармонирующие с любой архитектурной формой, а так же непревзойденные эксплуатационные характеристики.

Особенности производства

Клінкерна черепиця ABC Modena 11 отримана з відбірної сланцевої глини, змішаної з водою і природними пігментами. Матеріал подрібнюється, змішується і пресується в формах. Потім обпалюється в особливих тунельних печах при високій температурі. Але на відміну від звичайної керамічної покрівлі, клінкер обпалюється під тиском при високій температурі, порядку 1200 градусів, що надає матеріалу поліпшені експлуатаційні дані. В результаті черепиця ABC Modena 11 набуває однорідну структуру з характерними тільки їй дрібними порами, що підвищує її стійкість до будь-яких атмосферних впливів, зменшує водопоглинання, збільшує механічну міцність.

Особливості монтажу

Черепиця Модена 11 призначена для будь-яких скатних дахів з мінімальним кутом нахилу 17 градусів. Пазова черепиця з високим фальцом і витриманими пропорціями. Спеціальні замкові пази на рівень підвищують надійність з'єднання елементів, забезпечуючи відмінну гідроізоляцію, підвищуючи природну вентиляцію підпокрівельного простору. Завдяки таким особливостям при монтажі можна відмовитися від установки дорогих вентиляційної черепиці.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner