Кошик
4 відгуків
+380 (67) 231-24-04
ТОВ "Ceramic group"

Битумная черепица TEGOLA

Итальянский концерн IWIS, основанный в 1977 году, — производитель известной на весь мир битумной черепицы под торговой маркой TEGOLA. На сегодняшний день корпорация включает в себя 10 заводов, которые находятся в разных уголках мира. Такая локализация позволяет компании снижать цены для многих стран. Для потребителей Восточной Европы в 2004 году был открыт завод Тегола в России и представительство в Украине. Каждый продукт компании IWIS є впровадженням в життя якості, технології та дизайну, що підтверджується великою різноманітністю форм гонта і квітів, а також хорошими відгуками споживачів. Гнучка черепиця Тегола — це якісна і доступна недорога бітумна черепиця.

БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ ТЕГОЛА

Бітумна черепиця Тегола складається з наступних компонентів: бітуму, що є основою гідроізоляції, модифікатора, що продовжує термін експлуатації бітуму, філера або мінерального наповнювача, скловолокна, який міцно тримає на собі інші складові, і базальтового грануляту, в якості зовнішнього покриття, який керамизируется при високих температурах для додання стійкості кольору, одержувані додаванням оксидів металів. Вважається, чим більше товщина гнучкої черепиці, при однакових інших характеристиках, тим краще її якість і довше термін експлуатації покрівлі. З цієї точки зору, сама довговічна двошарова бітумна черепиця TEGOLA лінії Майстер. Також за якістю гнучку черепицю можна розділити по виду бітуму. Звичайний бітум — найдешевший, покращений — більш якісний і стійкий до перепадів температур, модифікований — хорошої якості, з більш тривалим терміном експлуатації.

ЯКІСНА БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ

Гнучка бітумна черепиця ТЕГОЛА — це черепиця гарантованої якості, що підтверджено сертифікатом ISO 9001 , в широкі межі якого включені не тільки всі етапи проектування і виробництва черепиці, а також якість обслуговування клієнтів. Крім того, компанія TEGOLA домоглася отримання сертифікату ISO 14001, що регламентує екологічну чистоту виробництва покрівельних матеріалів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner